تقويم
<>
شيدسچپج
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
بيشتر
اوقات شرعي
True
3768 پیشنهاد در سال 97 در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز استان کرمان دریافت شده است
 • 1398/3/18 شنبه 3768 پیشنهاد در سال 97 در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز استان کرمان دریافت شده است 3768 پیشنهاد در سال 97 در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز استان کرمان دریافت شده است
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در جلسه نظام پیشنهادات که با حضور تمامی اعضای شورای همیاری و نظام مشارکت برگزار شد ضمن اعلام این خبر افزود: در سال گذشته با ایجاد انگیزه در همکاران و ارسال بذر پیشنهاد در سیستم شاهد مشارکت بسیار خوبی از همکاران در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز استان کرمان بودیم .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در جلسه نظام پیشنهادات که با حضور تمامی اعضای شورای همیاری و نظام مشارکت برگزار شد ضمن اعلام این خبر افزود: در سال گذشته با ایجاد انگیزه در همکاران و ارسال بذر پیشنهاد در سیستم شاهد مشارکت بسیار خوبی از همکاران در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز استان کرمان بودیم .
  ایشان ادامه داد :  در سال 97 تعداد 3768 پیشنهاد از طرف کارکنان به دبیرخانه نظام مشارکت ارسال شده است که تمامی پیشنهادات طی جلسات کارشناسی در کمیته های هفت گانه نظام پیشنهادات بررسی می شوند و در صورتی که قابلیت اجرایی داشته باشند پس از اخذ مجوزهای لازم توسط کمیته مربوطه پیگیری و اجرا می گردد.
  ایشان نیروی انسانی را به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمان دانست و ادامه داد نظام پیشنهادات در جهت کشف افراد خلاق، با استعداد و حتی اگر افراد در پایین ترین سطوح سازمان مشغول فعالیت باشند برنامه ریزی و اقدام می نماید.
  فلاح  اشاعه فرهنگ همکاری داوطلبانه و خود جوش، بهبود روحیه و انگیزه کارکنان،افزایش میزان خلاقیت، نوآوری و ابتکار،تقویت مسئولیت پذیری و تعلق سازمانی،بهبود بهره وری، افزایش درآمدها و کاهش هزینه‌ها  را از مهمترین نتایج این نظام دانست.
  ایشان تصریح نمودند یکی دیگر از اقداماتی که از ابتدای سال 98و به جهت ایجاد انگیزه در همکاران آغاز شد معرفی برترین های نظام پیشنهادات سال قبل در هر فصل و شامل واحدهای برتر و نفراتی که بیشترین پیشنهاد را داشتند  می باشد که این اقدام نیز منجر به افزایش مشارکت کارکنان شده است.
  فلاح در خاتمه تصریح نمود: نظام پیشنهادات مستقیم ترین پل ارتباطی بین همکاران با مدیران و مسئولین شرکت است. و ابراز امیدواری نمودند با مشارکت کلیه کارکنان شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی در ارائه خدمات بهتر به کلیه ذینفعان محترم شرکت گاز استان کرمان باشیم.              
                                                      
                                                                                                    روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی بین شرکت گاز استان کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان
 • 1398/3/11 شنبه انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی بین شرکت گاز استان کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی بین شرکت گاز استان کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل این شرکت از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت گاز استان کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان خبر داد و گفت : این تفاهم نامه بمنظور توسعه همکاری های آموزشی انجام پژوهش های کاربردی، استفاده بهینه از امکانات،استعدادها، ظرفیت ها، رفع نیاز های پژوهشی و تحقیقاتی مشارکت موثر اساتید و پژوهشگران دانشگاهی انجام شده است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان  مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل این شرکت از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت گاز استان کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان خبر داد و گفت : این تفاهم نامه بمنظور توسعه همکاری های آموزشی انجام پژوهش های کاربردی، استفاده بهینه از امکانات،استعدادها، ظرفیت ها، رفع نیاز های پژوهشی و تحقیقاتی مشارکت موثر اساتید و پژوهشگران دانشگاهی انجام شده است.
  ایشان با اشاره به توانمندی ها و فرصت های همکاری فی مابین بر لزوم تحکیم ارتباط صنعت و دانشگاه و تعریف پژوهش های مسئله محور تاکید کرد و اظهار داشت: این تفاهم نامه به عنوان بستری برای توسعه فعالیت فی مابین در حوزه های پژوهش، آموزش و فعالیت های آزمایشگاهی است.
  وی افزود: امیدواریم نیازهای پژوهشی شرکت گاز استان با همکاری این دانشگاه مرتفع و دستاو ردهای آن مورد انتفاع هر دو طرف قرار گیرد.
  فلاح شرکت گاز استان کرمان را فضایی مناسب و مستعد برای انجام طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی عنوان کرد و حضور شخصیت‌های علمی و آکادمیک در شورای پژوهش گاز استان کرمان را فرصتی مغتنم برای مراکز علمی دانست تا در مسیر استحکام هرچه بیشتر ارتباط صنعت و دانشگاه گام بردارند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه امداد و نجات
 • 1398/3/4 شنبه برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه امداد و نجات برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه امداد و نجات
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان دوره آموزشی کمک های اولیه امداد و نجات توسط امور HSE شرکت گاز استان کرمان و با همکاری واحد آموزش هلال احمر استان برای کلیه ناظرین پروژه های گازرسانی جنوب استان و نمایندگان HSE پیمانکاران طی دو دوره سه روزه در محل ساختمان آموزش اداره مرکزی این شرکت برگزار گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان دوره آموزشی کمک های اولیه امداد و نجات توسط امور HSE شرکت گاز استان کرمان  و با همکاری واحد آموزش هلال احمر استان برای کلیه ناظرین پروژه های گازرسانی جنوب استان و نمایندگان HSE پیمانکاران طی دو دوره سه روزه در محل ساختمان آموزش اداره مرکزی این شرکت برگزار گردید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود: این دوره آموزشی به منظور رعایت شیوه نامه پیشگیری از حوادث و نیز به جهت جلوگیری از بروز حوادث تکراری در دو دوره 22 ساعته با سرفصل های آموزشی روش برخورد با مصدوم، تریاژ خفگی، مسمومیت، سوختگی، CPR ،گرمازدگی، سرما زدگی، شکستگی،فوریت پزشکی و ...به صورت آموزش های تئوری و عملی انجام شد .
  فلاحادامه داد رعایت فرهنگ ایمنی یک الزام برای تمام افراد فعال در پروژه‌های گازرسانی می باشد و کوچکترین سهل انگاری و کوتاهی در رعایت این الزامات خطرات مالی و جانی جبران ناپذیری را با خود به همراه دارد از این رو شرکت‌های پیمانکاری باید با عمل به الزامات HSE از قبیل بهداشت، ایمنی و محیط زیست  از بروز حوادث پیشگیری کنند.
  ایشان هدف از برگزاری این دوره را، آموزش افراد برای انجام کار های پیش بیمارستانی و کمک های اولیه قبل از رساندن مصدوم به مراکز درمانی هنگام بحران و بروز حادثه عنوان نمود.
                                                                                    روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
طراحی سامانه ثبت آمار مصارف روزانه گاز برای اولین بار در کشور توسط شرکت گاز استان کرمان
 • 1398/2/30 دوشنبه طراحی سامانه ثبت آمار مصارف روزانه گاز برای اولین بار در کشور توسط شرکت گاز استان کرمان طراحی سامانه ثبت آمار مصارف روزانه گاز برای اولین بار در کشور توسط شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به اهمیت و فوریت ارسال به موقع مصارف روزانه نواحی به سامانه مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، واحد فناوری اطلاعات این شرکت موفق به طراحی یک سامانه هوشمند جهت ثبت و ارسال اطلاعات در سامانه مذکور برای اولین بار در کشور شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به اهمیت و فوریت ارسال به موقع مصارف روزانه نواحی به سامانه مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، واحد فناوری اطلاعات این شرکت موفق به طراحی یک سامانه هوشمند جهت ثبت و ارسال اطلاعات در سامانه مذکور برای اولین بار در کشور شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد، روند این سامانه بدین صورت است که با استفاده از هوش مصنوعی اطلاعات ثبت شده توسط کاربر بررسی و کنترل می گردد و از ثبت گزارشات و ارقام غیرمتعارف جلوگیری می نماید وبعد از جمع آوری اطلاعات با استفاده از یک ربات شبیه ساز اطلاعات ثبت شده به صورت خودکار در سامانه مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ثبت می گردد.
   
  فلاح گفت: قبلا روند ثبت آمار بدین صورت بود که اطلاعات توسط کاربر بصورت تلفنی و طی چندین نوبت جمع آوری و سپس در سامانه ثبت می شد و این موضوع علاوه بر اینکه وقت بسیار زیادی از همکاران  را می گرفت امکان ثبت اشتباه اطلاعات نیز وجود داشت، که خوشبختانه طراحی این سامانه کار ثبت گزارشات را با سرعت و دقت بسیار بالایی انجام و راس ساعت مقرر نیز اطلاعات به آدرس پست الکترونیکی منطقه شش عملیات گازرسانی ارسال می گردد.
   
  مهندس فلاح در پایان ضمن اعلام حمایت همه جانبه شرکت گاز استان کرمان  از طرح ها و ایده های خلاقانه از تلاش و زحمات همکاران واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات تقدیر و تشکر نمودند.
   
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
   
   
نشر ده ها مقاله در کنفرانس های بین المللی و ملی توسط شرکت گاز استان کرمان
 • 1398/2/23 دوشنبه نشر ده ها مقاله در کنفرانس های بین المللی و ملی توسط شرکت گاز استان کرمان نشر ده ها مقاله در کنفرانس های بین المللی و ملی توسط شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در اولین کنفرانس ملی کسب و کارهای نوین و هوشمند داده کاوی و پردازش تصاویر مقاله با عنوان پیش بینی مصرف گاز طبیعی مشترکین خانگی با استفاده از روال های داده کاوی مطالعه موردی: شرکت گاز استان کرمان از طرف کمیته داوران بعنوان مقاله برتر انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در اولین کنفرانس ملی کسب و کارهای نوین و هوشمند داده کاوی و پردازش تصاویر مقاله با عنوان "پیش بینی مصرف گاز طبیعی مشترکین خانگی با استفاده از روال های داده کاوی" مطالعه موردی: شرکت گاز استان کرمان از طرف کمیته داوران بعنوان مقاله برتر انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت  این تحقیق به­ منظور پیش­بینی مصرف ماهیانه گاز طبیعی مشترکین خانگی انجام شده و سوابق مصرف مشترکین استان کرمان طی سال­های گذشته مورد استفاده قرار گرفته است، از آنجا که بخش عمده مشترکین، خانگی می­باشند و با توجه به توسعه گازرسانی در این استان، تعداد مشترکین، در حال افزایش می­باشد.
  فلاح ادامه داد یکی از فعالیت­هایی که به مشترکین انجام می­شود، فرآیند قرائت کنتور ، جهت صدور صورتحساب گاز می­باشد؛ که هر 45 یا 60 روز یک­بار انجام می­شود و انجام این فرآیند، علی­الخصوص در بخش خانگی، نیازمند صرف هزینه و زمان زیادی است. در صورت پیش­بینی مصرف گاز مشترکین، به طور قابل ملاحظه­ای در این هزینه و زمان صرفه­جویی خواهد شد.
  وی تصریح نمود در این تحقیق، از شبکه عصبی، درخت تصمیم و رگرسیون برای مدل­سازی استفاده شده و مدل­سازی به دو روش انجام شده؛ که در اولی، پیش­بینی مصرف با استفاده از خصوصیات مشترک و در دومی، پیش­بینی مصرف با استفاده از سری زمانی مصرف صورت گرفته است؛ سپس نتایج مدل­های مختلف با یکدیگر مقایسه شده و مشخص گردیده در هر دو روش، میزان دقت درخت تصمیم بیشتر از دو مدل دیگر است.
  مهندس فلاح به دیگر مقالات منتشر شده شرکت گاز استان کرمان در همایش های بین المللی اشاره و افزودند: مقاله با عنوان "ارزیابی اثرات زلزله بر روی ایستگاه های تقلیل فشار CGS و  TBS با استفاده از آنالیز محدود با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران، در همایش بین المللی سالانه افق های نوین در مهندسی برق ،کامپیوتر و مکانیک ارائه شده و موفق به کسب گواهی از مرکز بین المللی کنفرانس ها و سمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام (موسسه (ICSD شده است.
  ایشان ادامه داد با توجه به زلزله خیز بودن استان کرمان بررسی تاثیر زلزله بر روی تجهیزات گازرسانی و مقاوم سازی جز الویت های پژوهشی شرکت گاز استان کرمان قرار گرفته است. در این مقاله رفتار ایستگاههای گاز CGS و TBS در برابر زمین لرزه با استفاده از کد المان محدود تجاری ABAQUS شبیه سازی شده و مورد بررسی قرار گرفته و نویسنده راه حل های ساده و موثری برای افزایش استحکام و مقاوم سازی ایستگاه ها پیشنهاد داده که در سال جاری در دو ایستگاه در شهر کرمان اجرا شده اند.
  وی افزود از طرف شرکت گاز استان کرمان دو مقاله دیگر با عناوین " مقایسه سیستم های Offline Micropayment " و مقاله "تشخیص عیوب تصاویر دیجیتال رادیوگرافی خطوط انتقال گاز با تکنیک های پردازش تصاویر و الگوریتم های فرا ابتکاری" نیز در اولین  کنفرانس ملی کسب و کارهای نوین و هوشمند داده کاوی و پردازش تصاویر پذیرفته و ارائه شده است.
  مهندس فلاح در خاتمه ضمن تشکر از فعالیت های امور پژوهش شرکت گاز استان کرمان اظهار داشتند تمام سعی و تلاش مابر آن است که بتوانیم با حمایت از نخبگان علمی تعامل خوب و سازنده ای از طرف این شرکت با حوزه های علمی و دانشگاهی برقرار نماییم.
                                                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
   
   
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما