پنجشنبه 8 خرداد 1399   23:39:47
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
11:001398/1/25 يكشنبه
آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه
آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریگان و پنج روستا (جهان آباد ،حیدر آباد، میرآباد،بمبویان و شریک آباد) با حضور استاندار محترم آقای دکتر فدایی، نماینده محترم مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی جناب آقای مهندس نیکزادی و امام جمعه شهر ریگان در نخستین روزهای سال 1398آغازگردید.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان درخصوص مشخصات این پروژه ها گفت: اجرای عملیات گازرسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه شامل 16کیلومتر خط تغذیه و 129 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و نصب بیش از 5 هزار انشعاب بوده  که با انجام آن بحول و قوه الهی 6560 خانوار شامل (4828 خانوار شهری و 1732 خانوار روستایی) از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
 فلاح ادامه داد: تاکنون از مجموع 71 شهر استان 53 شهر گازدار گردیده است و از 18 شهر باقیمانده 16 شهر دردست اجرا می باشد که از این تعداد 6 شهر نظام شهر،قلعه گنج، مردهک، دوساری ،گنبکی ، منوجان و ریگان که در پایان سال 97 انتخاب پیمانکار گردیده و در دست اجرا قرار گرفته اند. و
 ان شاالله دو شهر با قیمانده  نودژ و جبالبارز نیز در سال 98 انتخاب پیمانکار می گردند.
وی افزود با گازدار شدن 4 شهر و 280 روستا در سال 97 ، ( به عبارتی در هر روز کاری سال 97 یک روستا و در هر فصل یک شهر گازدار گردیده است) درصد بهره مندی کل خانوار استان به 73درصد رسیده است . و امیدواریم در سال 98 با گازدار نمودن 9شهر ( ارزوئیه، هنزاء، اندوهجرد، شهداد، زهکلوت، عنبرآباد، بلوک، درب بهشت و منوجان) درصد بهره مندی خانوار کل استان از نعمت گاز طبیعی به 77% ارتقاء یابد. همچنین در سال 97 با وجود مشکلات اقتصادی جاری کشور میزان 1390 کیلومتر شبکه و خط تغذیه در سطح استان اجرا شده که در عملکرد سالانه از زمان تاسیس این شرکت تا پایان سال 97 این آمار بی سابقه بوده است.
فلاح در خاتمه افزود چشم انداز استراتژیک شرکت گاز استان کرمان توسعه عملکرد و دستیابی به 98 درصد پوشش گازرسانی در مناطق واجد شرایط تا سال 1404 می باشد که امیدواریم با تلاش و همت کارکنان ، مشاوران و پیمانکاران شرکت گاز استان پروژه های گازرسانی به شهرها و روستاها بر اساس برنامه زمانبندی انجام و به اتمام برسد.
                                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما