پنجشنبه 8 خرداد 1399   22:40:01
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
11:151398/2/23 دوشنبه
برگزاری دومین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 1398
برگزاری دومین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 1398

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان دومین  جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 98 با حضور مهندس عزت الله زمانی نژاد رییس هیات مدیره، مهندس فلاح مدیر عامل و اعضای هیات مدیره در محل ناحیه رفسنجان برگزار گردید.
مهندس فلاح در ابتدای سخنان خود با تبریک اعیاد شعبانیه وآغاز حلول ماه مبارک رمضان ضمن خوش آمد گویی به آقای زمانی نژاد و ابراز خرسندی از انتخاب مجددایشان از طرف مجمع به عنوان رییس هیئت مدیره شرکت گاز استان کرمان با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد شرکت گاز استان در سال 97 پرداخت.
ایشان ادامه داد سال گذشته به رغم افزایش نرخ ارز، مشکلات اقتصادی و به تبع آن افزایش بی سابقه قیمت بعضی از اقلام، خوشبختانه مجموعه شرکت گاز استان کرمان توانست به فضل الهی و تلاش و همت تمامی همکاران و پیمانکاران مجرب از  این بحران با سربلندی عبور نماید و افتخارات بزرگی در کارنامه عملکردی خود به ثبت رساند.
وی تصریح نمود: سال 97 با اجرای 1412 کیلومتر خط انتقال، تغذیه و شبکه، رکورد بی سابقه ای در راستای اجرای پروژه ها از زمان تاسیس شرکت تا پایان سال 96 رقم زده شد. خوشبختانه مجموعه شرکت گاز استان توانست به تمامی تعهدات خود به شرکت ملی گاز ایران و در بسیاری از موارد فراتر از تعهدات خود عمل نماید و با گازرسانی به 4 شهر و 280روستادرصد تحت پوشش خانوار شهری از85به 93درصد و همچنین درصد خانوار تحت پوشش خانوار روستایی از 39 به 44 درصد ارتقاء دهد. که حاصل تمامی این تلاش های ارزنده اخذ 38000مشترک جدید در سال  97بوده است.
مهندس فلاح به دیگر دستاوردهای ارزنده شرکت گاز کرمان در سال 97 از جمله گازدارشدن شهرهای جیرفت، فهرج ،نرماشیر و 78روستای تابعه که با اعتباری بالغ بر 500میلیارد تومان و با حضور معاون اول رییس جمهور جناب آقای دکترجهانگیری وزیر نفت جناب آقای زنگنه، مدیران و مسئولین شرکت ملی گاز ایران به بهره برداری رسید اشاره و افزودند در زمینه تعالی سازمانی نیز سال 97 سال پربار و خوبی برای شرکت گاز استان بود دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران، دریافت گواهینامه رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO10002:2018 )، و میزان رضایتمندی ذینفعان(iso10004:2018)گواه بر عملکرد خوب و مثبت تمامی کارکنان و سندی بر تعهد مشتری مداری و پایبندی این شرکت در ارائه اهداف تعیین شده می باشد.              
جناب مهندس زمانی نژاد نیز ضمن تبریک به اعضا جدید هیات مدیره وابرازخوشحالی از حضور مجدد خود در مجموعه شرکت گاز کرمان ضمن اشاره به تعهدات شرکت گاز کرمان در سال 1398 به شرکت ملی گاز ایران ابراز امیدواری نمودند سال 98 نیز همانند سال گذشته در جذب بودجه و به ثمر رساندن پروژه های با قیمانده مجموعه شرکت گاز استان کرمان موفق عمل نماید.
در ادامه جلسه تصمیمات مهمی در خصوص شروع به کار پروژه های جدید در سال 98 پروژه های در حال اجرا، مناقصات در پیش رو و برنامه های آتی شرکت گرفته شد.
 
                                                                                                                              روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما