پنجشنبه 8 خرداد 1399   22:27:25
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
12:191398/3/4 شنبه
برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه امداد و نجات
برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه امداد و نجات

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان دوره آموزشی کمک های اولیه امداد و نجات توسط امور HSE شرکت گاز استان کرمان  و با همکاری واحد آموزش هلال احمر استان برای کلیه ناظرین پروژه های گازرسانی جنوب استان و نمایندگان HSE پیمانکاران طی دو دوره سه روزه در محل ساختمان آموزش اداره مرکزی این شرکت برگزار گردید.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود: این دوره آموزشی به منظور رعایت شیوه نامه پیشگیری از حوادث و نیز به جهت جلوگیری از بروز حوادث تکراری در دو دوره 22 ساعته با سرفصل های آموزشی روش برخورد با مصدوم، تریاژ خفگی، مسمومیت، سوختگی، CPR ،گرمازدگی، سرما زدگی، شکستگی،فوریت پزشکی و ...به صورت آموزش های تئوری و عملی انجام شد .
فلاحادامه داد رعایت فرهنگ ایمنی یک الزام برای تمام افراد فعال در پروژه‌های گازرسانی می باشد و کوچکترین سهل انگاری و کوتاهی در رعایت این الزامات خطرات مالی و جانی جبران ناپذیری را با خود به همراه دارد از این رو شرکت‌های پیمانکاری باید با عمل به الزامات HSE از قبیل بهداشت، ایمنی و محیط زیست  از بروز حوادث پیشگیری کنند.
ایشان هدف از برگزاری این دوره را، آموزش افراد برای انجام کار های پیش بیمارستانی و کمک های اولیه قبل از رساندن مصدوم به مراکز درمانی هنگام بحران و بروز حادثه عنوان نمود.
                                                                                  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما