پنجشنبه 8 خرداد 1399   23:04:27
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
10:141398/3/18 شنبه
3768 پیشنهاد در سال 97 در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز استان کرمان دریافت شده است
3768 پیشنهاد در سال 97 در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز استان کرمان دریافت شده است

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در جلسه نظام پیشنهادات که با حضور تمامی اعضای شورای همیاری و نظام مشارکت برگزار شد ضمن اعلام این خبر افزود: در سال گذشته با ایجاد انگیزه در همکاران و ارسال بذر پیشنهاد در سیستم شاهد مشارکت بسیار خوبی از همکاران در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز استان کرمان بودیم .
ایشان ادامه داد :  در سال 97 تعداد 3768 پیشنهاد از طرف کارکنان به دبیرخانه نظام مشارکت ارسال شده است که تمامی پیشنهادات طی جلسات کارشناسی در کمیته های هفت گانه نظام پیشنهادات بررسی می شوند و در صورتی که قابلیت اجرایی داشته باشند پس از اخذ مجوزهای لازم توسط کمیته مربوطه پیگیری و اجرا می گردد.
ایشان نیروی انسانی را به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمان دانست و ادامه داد نظام پیشنهادات در جهت کشف افراد خلاق، با استعداد و حتی اگر افراد در پایین ترین سطوح سازمان مشغول فعالیت باشند برنامه ریزی و اقدام می نماید.
فلاح  اشاعه فرهنگ همکاری داوطلبانه و خود جوش، بهبود روحیه و انگیزه کارکنان،افزایش میزان خلاقیت، نوآوری و ابتکار،تقویت مسئولیت پذیری و تعلق سازمانی،بهبود بهره وری، افزایش درآمدها و کاهش هزینه‌ها  را از مهمترین نتایج این نظام دانست.
ایشان تصریح نمودند یکی دیگر از اقداماتی که از ابتدای سال 98و به جهت ایجاد انگیزه در همکاران آغاز شد معرفی برترین های نظام پیشنهادات سال قبل در هر فصل و شامل واحدهای برتر و نفراتی که بیشترین پیشنهاد را داشتند  می باشد که این اقدام نیز منجر به افزایش مشارکت کارکنان شده است.
فلاح در خاتمه تصریح نمود: نظام پیشنهادات مستقیم ترین پل ارتباطی بین همکاران با مدیران و مسئولین شرکت است. و ابراز امیدواری نمودند با مشارکت کلیه کارکنان شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی در ارائه خدمات بهتر به کلیه ذینفعان محترم شرکت گاز استان کرمان باشیم.              
                                                    
                                                                                                  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما